Máte šanci nás podpořit!

Máte šanci nás podpořit!

Od čtvrtka 10. do čtvrtka 17. května 2018 do 12 hodin můžete dát hlas našemu projektu v rámci Burzy filantropie.

Díky Vašim hlasům budeme mít větší šanci prezentovat náš projekt před donátory a prostřednictvím získaných financí projekt uskutečnit.

Na Burze filantropie mají neziskové organizace příležitost představit svůj projekt před zástupci firem z regionu a žádat je o prostředky na jeho financování.

Charita Svitavy v letošním roce přihlásila svůj projekt "Ovocný sad Olgy Havlové", jehož cílem je vybudovat na zahradě Světlanky - centra denních služeb ovocný sad. Výsadba nového sadu navazuje svou myšlenkou také na loňský projekt mobilních zahrádek, který díky internetovému hlasování nás přímo posunul před donátory.

Podrobný rozpis projektu a možnost jej podpořit svým hlasem naleznete na internetových stránkách Burzy filantropie (hlasování na stránce dole).

Upozorňujeme, že z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze 1x; limit hlasů z jedné IP adresy je stanoven na 1 hlas denně. Hlasovat pro projekty je možné do čtvrtka 17. května 2018 do 12 hodin.

 

Děkujeme Vám za Vaši podporu!

Související články

Podpořte nás
 

Charita Svitavy

Hřbitovní 2257/1

568 02 Svitavy

 

IČ: 47 49 04 62

účet: 15507664/0600

 
 

NOVINKY

17. srpna

Kalendář 2019

Charita Svitavy nabízí kalendář na rok 2019 s fotografiemi Tomáše Hladíka.

Kalendář_2019_TH 01

Tomáš Hladík se ve své fotografii zaměřuje na design, architekturu a přírodu. Charitativní kalendář na rok 2019 byl vydán k 25. výročí Charity Svitavy pod záštitou Svazu českých fotografů, z.s. Jde o výběr fotografií, které byly vystaveny na Národní soutěži amatérské fotografie v letech 2000 - 2016, kde Tomáš získal několik ocenění.

Kontakt: info@svitavy.charita.cz

Hodnota kalendáře: 500 Kč

Kalendář je k dostání v sídle Charity Svitavy, na recepci Fabriky Svitavy, v Městském informačním centru Svitavy a v Městském muzeu a galerii ve Svitavách.

28. června

Vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu

V těchto dnech vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu. Ke stažení je zde.

Všem čtenářům přejeme pěkné chvíle při čtení časopisu.

 
 

GIVT.cz

 
 

DĚKUJEME

DĚKUJEME

... za podporu našeho projektu v Burze filantropie.

Díky všem hlasům v internetovém hlasování máme jistou účast na Burze filantropie v Litomyšli a můžeme svůj projekt obhajovat před donátory.

 

Více informací zde.