Září ve Světlance

Prázdniny se nám rychle nachýlily ke svému konci a je tu zase září. My ve Světlance jsme ale nezaháleli a stále jsme něco vyráběli a podnikali a chceme se o to s vámi podělit.

Například jsme malovali na hrníčky, šili výrobky, mazlili se s Ronjou, co k nám chodí na canesterapii, zavzpomínali jsme si při reminiscenci na téma Dožínky, zašli jsme se najíst do restaurace Na Kopečku, navštívili jsme řezbářský memorial Aloise Petruse ve Svitavách a hádali jsme význam předmětů, co se ukrývaly na půdě.

Proto neváhejte a využijte našeho Dne otevřených dveří 27. 9. 2016 a přijďte se za námi na Světlanku také podívat. Rádi vás uvidíme.

Zuzana Sekaninová

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Charita Svitavy

Hřbitovní 2257/1

568 02 Svitavy

 

IČ: 47 49 04 62

účet: 15507664/0600

 
 

NOVINKY

13. listopadu

Kalendář 2019

Charita Svitavy nabízí kalendář na rok 2019 s fotografiemi Tomáše Hladíka.

Kalendář_2019_TH 01

Tomáš Hladík se ve své fotografii zaměřuje na design, architekturu a přírodu. Charitativní kalendář na rok 2019 byl vydán k 25. výročí Charity Svitavy pod záštitou Svazu českých fotografů, z.s. Jde o výběr fotografií, které byly vystaveny na Národní soutěži amatérské fotografie v letech 2000 - 2016, kde Tomáš získal několik ocenění.

Kontakt: info@svitavy.charita.cz

Hodnota kalendáře: 500 Kč

Kalendář je k dostání v sídle Charity Svitavy, na recepci Fabriky Svitavy, v Městském informačním centru Svitavy a v Městském muzeu a galerii ve Svitavách.

28. června

Vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu

V těchto dnech vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu. Ke stažení je zde.

Všem čtenářům přejeme pěkné chvíle při čtení časopisu.

 
 

GIVT.cz

 
 

DĚKUJEME

DĚKUJEME

... za podporu našeho projektu v Burze filantropie.

Díky všem hlasům v internetovém hlasování máme jistou účast na Burze filantropie v Litomyšli a můžeme svůj projekt obhajovat před donátory.

 

Více informací zde.