Mobilní zahrádky již v provozu!

Mobilní zahrádky již v provozu!

Milí (všichni, kteří máte svůj podíl na našem projektu "Ať vše dobré zakoření"),

rádi bychom se s vámi podělili o zážitky "z mobilních zahrádek".

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové podpořil vzdělávání pracovníků

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové podpořil vzdělávání pracovníků

Správní rada Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové rozhodla poskytnout nadační příspěvek na projekt "Vzděláváním ke kvalitě poskytované péče". Podpoří tak zvyšování kvality poskytované péče našim klientům, v tomto případě seniorům ve Světlance - centru denních služeb.  Za tuto pomoc jsme velmi vděčni.

Děkujeme...

Děkujeme...

... že jste nás podpořili v Burze Filantropie.

Náš projekt Ovocný sad Olgy Havlové v hlasování na Burze Filantropie VYHRÁL!!! Děkujeme všem, kteří poslali svůj hlas a náš projekt podpořili.

Máte šanci nás podpořit!

Máte šanci nás podpořit!

Od čtvrtka 10. do čtvrtka 17. května 2018 do 12 hodin můžete dát hlas našemu projektu v rámci Burzy filantropie.

Díky Vašim hlasům budeme mít větší šanci prezentovat náš projekt před donátory a prostřednictvím získaných financí projekt uskutečnit.

Upravené prostory ve Světlance

Upravené prostory ve Světlance

Charita Svitavy upravila nové prostory pro seniory ve Světlance - centru denních služeb pro kvalitnější trávení času seniorů. Za příspěvek a podporu jsme velice vděčni; na úpravu prostor přispěl Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, na vybavení přispěla firma Kovojoch ze Svitav..

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové podpoří úpravu prostor ve Světlance

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové podpoří úpravu prostor ve Světlance

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové se rozhodl podpořit projekt "Realizace nových prostor pro seniory ve Světlance - centru denních služeb". Za příspěvek a podporu jsme velice vděčni.

Charita Svitavy chce vše dobré zakořenit

Charita Svitavy chce vše dobré zakořenit

Charita Svitavy přiváží z Burzy filantropie v Litomyšli příslib podpory projektu "Ať vše dobré zakoření" ve výši 36 tisíc korun. Díky této podpoře bude moci prohlubovat vztahy mezi klienty i organizacemi na svitavsku a přinášet radost těm, kteří již nevěřili, že budou ještě někdy moci pracovat na zahrádce.

Svitavské tenisové srdce z.s. podpořilo Charitu Svitavy

8. září 2017 se uskutečnil již 5. ročník benefičního turnaje Svitavské tenisové srdce, které vzniklo za účelem pořádání sportovních a kulturních akcí, které podporují vybrané charitativní projekty.

Cílem je pomáhat především starým či nemocným lidem a opuštěným či handicapovaným dětem.

Charita Svitavy úspěšná v projektu Ateliér bez bariér

Charita Svitavy úspěšná v projektu Ateliér bez bariér

K tomu, aby se vybudoval bezbariérový přístup do budovy Charity Svitavy na Polní ulici, chybí jen krok. Objednat firmu a budovat. Do této doby jsme se starali o to, jak projekt "Ateliér bez bariér" financovat. Z potřebných 151 000 Kč se podařilo nashromáždit 129 473 Kč. To vše díky podpoře Konta bariéry, ČSOB pomáhá regionům, Společně za úsměv a GIVT.cz.

Díky darům nové auto

Díky darům nové auto

Charita Svitavy pořídila ke svozu klientů nové vozidlo, protože to stávající dosloužilo a bylo několikrát za rok v servisu. Z potřebných 697 531 Kč se podařilo nashromáždit 606 224 Kč. To vše díky podpoře Tříkrálové sbírky, města Svitavy, donátorů v Burze filantropie (Saint-Gobain Adfors CZ s.r.o., Nadační fond J&T, Pardubický kraj), Výboru dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové, Svitavskému tenisovému srdci a dalším firemním a individuálním dárcům.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Charita Svitavy

Hřbitovní 2257/1

568 02 Svitavy

 

IČ: 47 49 04 62

účet: 15507664/0600

 
 

NOVINKY

13. listopadu

Kalendář 2019

Charita Svitavy nabízí kalendář na rok 2019 s fotografiemi Tomáše Hladíka.

Kalendář_2019_TH 01

Tomáš Hladík se ve své fotografii zaměřuje na design, architekturu a přírodu. Charitativní kalendář na rok 2019 byl vydán k 25. výročí Charity Svitavy pod záštitou Svazu českých fotografů, z.s. Jde o výběr fotografií, které byly vystaveny na Národní soutěži amatérské fotografie v letech 2000 - 2016, kde Tomáš získal několik ocenění.

Kontakt: info@svitavy.charita.cz

Hodnota kalendáře: 500 Kč

Kalendář je k dostání v sídle Charity Svitavy, na recepci Fabriky Svitavy, v Městském informačním centru Svitavy a v Městském muzeu a galerii ve Svitavách.

28. června

Vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu

V těchto dnech vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu. Ke stažení je zde.

Všem čtenářům přejeme pěkné chvíle při čtení časopisu.

 
 

GIVT.cz

 
 

DĚKUJEME

DĚKUJEME

... za podporu našeho projektu v Burze filantropie.

Díky všem hlasům v internetovém hlasování máme jistou účast na Burze filantropie v Litomyšli a můžeme svůj projekt obhajovat před donátory.

 

Více informací zde.