Máte šanci nás podpořit!

Máte šanci nás podpořit!

Od čtvrtka 10. do čtvrtka 17. května 2018 do 12 hodin můžete dát hlas našemu projektu v rámci Burzy filantropie.

Díky Vašim hlasům budeme mít větší šanci prezentovat náš projekt před donátory a prostřednictvím získaných financí projekt uskutečnit.

Na Burze filantropie mají neziskové organizace příležitost představit svůj projekt před zástupci firem z regionu a žádat je o prostředky na jeho financování.

Charita Svitavy v letošním roce přihlásila svůj projekt "Ovocný sad Olgy Havlové", jehož cílem je vybudovat na zahradě Světlanky - centra denních služeb ovocný sad. Výsadba nového sadu navazuje svou myšlenkou také na loňský projekt mobilních zahrádek, který díky internetovému hlasování nás přímo posunul před donátory.

Podrobný rozpis projektu a možnost jej podpořit svým hlasem naleznete na internetových stránkách Burzy filantropie (hlasování na stránce dole).

Upozorňujeme, že z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze 1x; limit hlasů z jedné IP adresy je stanoven na 1 hlas denně. Hlasovat pro projekty je možné do čtvrtka 17. května 2018 do 12 hodin.

 

Děkujeme Vám za Vaši podporu!

Související články

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Charita Svitavy

Hřbitovní 2257/1

568 02 Svitavy

 

IČ: 47 49 04 62

účet: 15507664/0600

 
 

NOVINKY

13. listopadu

Kalendář 2019

Charita Svitavy nabízí kalendář na rok 2019 s fotografiemi Tomáše Hladíka.

Kalendář_2019_TH 01

Tomáš Hladík se ve své fotografii zaměřuje na design, architekturu a přírodu. Charitativní kalendář na rok 2019 byl vydán k 25. výročí Charity Svitavy pod záštitou Svazu českých fotografů, z.s. Jde o výběr fotografií, které byly vystaveny na Národní soutěži amatérské fotografie v letech 2000 - 2016, kde Tomáš získal několik ocenění.

Kontakt: info@svitavy.charita.cz

Hodnota kalendáře: 500 Kč

Kalendář je k dostání v sídle Charity Svitavy, na recepci Fabriky Svitavy, v Městském informačním centru Svitavy a v Městském muzeu a galerii ve Svitavách.

28. června

Vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu

V těchto dnech vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu. Ke stažení je zde.

Všem čtenářům přejeme pěkné chvíle při čtení časopisu.

 
 

GIVT.cz

 
 

DĚKUJEME

DĚKUJEME

... za podporu našeho projektu v Burze filantropie.

Díky všem hlasům v internetovém hlasování máme jistou účast na Burze filantropie v Litomyšli a můžeme svůj projekt obhajovat před donátory.

 

Více informací zde.