Nová možnost, jak nás podpořit

Nová možnost, jak nás podpořit

Rádi bychom Vás také informovali o nové možnosti, jak naši činnost podpořit. V případě, že nakupujete přes internet, nás podpoříte samotným nákupem.

Jak nás podpoříte?

Tím, že nakoupíte přes portál GIVT.cz, provozovatel e-shopu po skončení nákupu pošle předem dané procento ze zaplacené částky provozovateli portálu GIVT.cz, který jej pak po odečtení provize převede na účet Charity Svitavy.

Zde je malé ukázkové video, jak na to. Pokud nebudete mít čas toto minutové video shlédnout, přeskočte na 22. vteřinu.

Více si o portálu GIVT.cz můžete přečíst na http://www.helpnet.cz/aktualne/nakupy-pres-givtcz-zdrojem-financi-pro-neziskovky

Mezi zúčastněnými e-shopy je již řada známých internetových obchodů a slevových portálů. V případě, že přes ně nakupujete, byla by škoda nepodpořit některou neziskovou organizaci. Budeme rádi, když se rozhodnete Charitu Svitavy podpořit.

Předem Vám za to děkujeme.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Charita Svitavy

Hřbitovní 2257/1

568 02 Svitavy

 

IČ: 47 49 04 62

účet: 15507664/0600

 
 

NOVINKY

13. listopadu

Kalendář 2019

Charita Svitavy nabízí kalendář na rok 2019 s fotografiemi Tomáše Hladíka.

Kalendář_2019_TH 01

Tomáš Hladík se ve své fotografii zaměřuje na design, architekturu a přírodu. Charitativní kalendář na rok 2019 byl vydán k 25. výročí Charity Svitavy pod záštitou Svazu českých fotografů, z.s. Jde o výběr fotografií, které byly vystaveny na Národní soutěži amatérské fotografie v letech 2000 - 2016, kde Tomáš získal několik ocenění.

Kontakt: info@svitavy.charita.cz

Hodnota kalendáře: 500 Kč

Kalendář je k dostání v sídle Charity Svitavy, na recepci Fabriky Svitavy, v Městském informačním centru Svitavy a v Městském muzeu a galerii ve Svitavách.

28. června

Vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu

V těchto dnech vyšlo nové číslo Světlankovského časopisu. Ke stažení je zde.

Všem čtenářům přejeme pěkné chvíle při čtení časopisu.

 
 

GIVT.cz

 
 

DĚKUJEME

DĚKUJEME

... za podporu našeho projektu v Burze filantropie.

Díky všem hlasům v internetovém hlasování máme jistou účast na Burze filantropie v Litomyšli a můžeme svůj projekt obhajovat před donátory.

 

Více informací zde.